Krásky skrášľovali Bratislavu

Kristína Krajčírová a Fréderique Constant
17. mája 2012
FASHION: Tri víťazky MISS SLOVENSKO na jednom pódiu
22. mája 2012

Sú do koča aj do voza! Pôvabné exfinalistky súťaže krásy Miss Slovensko priložili ruku k dielu a aj tento rok sa zapojili do tradičnej akcie Jarné okrášľovanie, ktorú organizuje Bratislavský okrášľovací spolok.
Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová, prvá vicemiss Denisa Krajčovičová, Miss Viaderm Júlia Kollárová a exfinalistka Miss Slovensko 2012 Miriam Mattová vysadili na Hodžovom námestí niekoľko muškátov a letničiek, ktoré budú spríjemňovať rušnú atmosféru centra hlavného mesta.
,,Bola to príjemná akcia, ktorá spravila niečo užitočné a pekné pre slovenské hlavné mesto. Zároveň upozornila na starostlivosť o verejnú zeleň všeobecne. Ja osobne mám rada práce v záhrade, ale na týchto špeciálnych miestach nám poradili odborníci zo Strednej odbornej záhradníckej školy z Malinova, ktorí mali presne vymyslené, kam ktorú letničku presne zasadiť,“ povedala Kristína Krajčírová, ktorá sa po príjemnom záhradkárčení v centre mesta hodila do gala a ešte v ten večer absolvovala módnu prehliadku.
Akcia Jarné okrášľovanie sa uskutočnila v koordinácii s Mestom Bratislava, Starým mestom a Bratislavským samosprávnym krajom. Letničky tento rok poskytla sponzorsky firma Seman z Trnovca nad Váhom a okrasné kry dodala firma Plantago.

Zdieľajte