Začalo sa hlasovanie o Miss Hlas 2012

Finalistky Miss Slovensko 2012 súťažili vo varení
1. apríla 2012
Miss Slovensko 2012: Zbierkou podporia malých onkologických pacientov
2. apríla 2012

Finalistky prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko majú možnosť aj tento rok hodnotiť poslucháči Rádia Europa 2. Kým doteraz boli dievčatá známe len z fotografií, od dnešného dňa si ich môžu fanúšikovia vypočuť aj v rádiu a na jeho webe zvoliť svoju Miss Hlas 2012.

Počas apríla sa finalistky v éteri Európy 2 predstavia v špeciálnych audiovizitkách a predvedú aj to, ako zvládli čítanie jazykolamov. ,,Vybrali sme pre nich jazykolamy tak, aby sa aj trošku potrápili. Nakoniec ich ale zvládli vynikajúco, aj keď takmer všetky stáli za mikrofónom po prvý raz. V štúdiu však bola vynikajúca atmosféra, čo je z týchto audiovizitiek aj počuť,“ povedal programový riaditeľ Rádia Európa 2 Juraj Volentics.

Jednotlivé finalistky budú okrem toho raz za týždeň hosťami rannej šou rádia – ZOO, ktorú uvádza stabilná trojica moderátorov – Michal Sabo, Matúš Krnčok a Michaela Mäsiarová.

Fanúšikovia a poslucháči Európy 2 môžu svoje sympatie jednotlivým finalistkám vyjadriť na hlavnej stránke rádia. A keďže ide o titul Miss Hlas, každá finalistka má pri svojom mene pridelenú aj krátku hlasovú vizitku. Definitívnu víťazku tejto kategórie vyhlásia organizátori 27. apríla počas galavečera Miss Slovensko 2012, ktorý v priamom prenose odvysiela TV JOJ.
Miss Hlas 2012 získa exkluzívny image hudobný set od Rádia Europa 2.

Zdieľajte