Finalistky Miss Slovensko 2012 sa predstavia 7. februára

Slovenské krásky zažiarili na prehliadke v Jasnej
30. januára 2012
Finalistky MISS Slovensko 2012 predstavila Magda Šebestová
7. februára 2012

Dvanásť finalistiek Miss Slovensko 2012 predstavia organizátori najprestížnejšej súťaže krásy na Slovensku už v utorok 7. februára v Bratislave.

Dievčatá sa predvedú v kolekcii zo salónu a požičovne šiat Fashion SOS, ktorého majiteľkami sú bývalé Miss Slovensko – Lucia Povrazníková Hanúsková a Vladimíra Hreňovčíková. ,,Snažili sme sa vybrať modely v žiarivých farbách, ktoré mladým dievčatám pristanú. Každé jedny šaty sme okrem toho doladili podľa typu finalistky,“ povedala Vladimíra Hreňovčíková, ktorá súťaž Miss Slovensko vyhrala v roku 1996.

Finalistky Miss Slovensko 2012, ktoré v najbližších dňoch čaká príprava na veľké aprílové finále, predstaví nová tvár a hovorkyňa súťaže Magdaléna Šebestová na tlačovej konferencii  v bratislavskom hoteli Doube Tree by Hilton.


Organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, TV JOJ
Generálni reklamní partneri: Viaderm – pre krásu zvnútra, Edymax Holding
Hlavní reklamní partneri: Stavoing SK, cestovná kancelária Hydrotour, Volkswagen, Matador, Double Tree by Hilton Bratislava, Marionnaud parfumérie a značka Artdeco, AquaCity Poprad, CasaMia, UNIS
Reklamní partneri: ilovesale.sk, Frederique Constant
Oficiálni dodávatelia: Piellux – kožená galantéria, Štúdio Good Vibes
Mediálni partneri: Rádio Europa 2, Nový Čas, Eva, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, Slovenský Telegraf, Boomerang Media, SITA tlačová agentúra, BlueSky media, Adspace

Zdieľajte