Lukáčová: Som hlavnou postavou vlastného trháku

Vicemiss Lukáčová píše denník z Miss International 2011
22. októbra 2011
Čokoládový deň na Miss International
24. októbra 2011
Vicemiss Lukáčová píše denník z Miss International 2011
22. októbra 2011
Čokoládový deň na Miss International
24. októbra 2011

Študentka žurnalistiky dostala Nie je každý deň dňom ,,D“. Tu, na Miss International mám pocit, že áno. Budem sa Vám snažiť spríjemniť chvíle svojimi postrehmi z ďalekej Číny, kde ako prvá vicemiss reprezentujem Slovensko na medzinárodnej súťaži krásy.

Privítanie v Chengdu, kde máme svoju misskovskú základňu, bolo skutočne veľkolepé. Usmiati ľudia, kytice kvetov a záplava fotografov. Podobná situácia sa však zopakovala aj nasledujúci deň, dokonca v oveľa väčšom štýle, keď mali všetky súťažiace delegátky premiéru na červenom koberci. Dievčatá zo šesťdesiatich-šiestich krajín sveta sa poobliekali do svojich národných kostýmov a v sekunde sme sa premiestňovali z Ameriky do Ázie, z Ázie do Austrálie a do Afriky a z nej do Európy. Aj napriek tomu, že sme stále boli na jednom mieste. V čínskom Chengdu.

Keď som na červený koberec vstúpila ja, v bielom svadobnom kroji z Folklórneho súboru Friško, cítila som sa ako najväčšia hviezda kasového trháku. Človek asi môže mať skutočne pôžitok aj zo státia, mávania a posielania pomyselných bozkov. Hlavne ak je naňho namierených niekoľko sto fotoaparátov a úsmevov publika. Užívam si to! No a pre úplnú dokonalosť môjho vlastného trháku, nesmel v tento deň chýbať osobný strážca, ktorý ma odprevadil až k izbe. Pre pocit, že moja hodnota je aspoň milión eur. Za takéto dni som veľmi vďačná a užívam si ich plnými dúškami. A nie len preto, že sa volám Duška. 🙂

Zdieľajte