00

dní


00

hodín


00

minút


00

sekúnd


Nové sushi bistro pre klasikov, ale aj vegetariánov

Korunka za viac ako 10 000 eur
23. marca 2009
Začal sa predaj lístkov na Miss Slovensko v sieti Eventim
27. marca 2009

MoshiMoshi – tak znie tradičný japonský pozdrav v telefóne. Na Slovensku dostalo tento názov nové sushi bistro, ktoré otvorili pred týždňami v samotnom centre Bratislavy. Prevádzka so širokou ponukou sushi produktov pre jednotlivcov i celé firmy pripravuje každý týždeň nové a nové menu tejto zdravej a už aj na Slovensku obľúbenej pochúťky.

V bohatej ponuke MoshiMoshi je vždy päť druhov mäsových a päť druhov vegetariánskych maki roliek, 3 verzie nigiri – ryžový valček s plátkom ryby alebo zeleniny. Z rôznorodého menu vyberáme napríklad sushi s krevetami avokádom a mätavými lístkami, varený tuniak s jablkom, obráteným lososom a avokádom či fetou a sušenými paradajkami. Súčasťou ponúkaného menu je aj čerstvá, denne pripravovaná polievka Miso alebo rôzne exitické polievky.

,,Pre svojich zákazníkov pripravujeme každý týždeň niečo originálne a úplne nové. S vedomím, že sa tešia na našu aktuálnu ponuku, povedal vedúci prevádzky MoshiMoshi Martin Šesták. Na Slovensko sme od otvorenia priniesli už niekoľko desiatok nových chutí a sushi kombinácia“, dodal Šesták.
Samotná prevádzka bola stavaná v duchu modernej koncepcie rýchleho a zdravého občerstvenia, ktorá sa dobre uviedla aj v zahraničí. MoshiMoshi má v názve podtitul takeaway a zameriava sa hlavne na najrýchlejšie vydanie menu svojim zákazníkom, ktorí sa preňho osobne zastavia. K dispozícii je však aj rýchla donášková služba na ľubovoľné miesto v celej Bratislave. Ceny v MoshiMoshi sú pritom viac ako lákavé. Veď šesť kusové menu je v ponuke už od necelých dvoch eur.

MoshiMoshi, Panenská 24, Bratislava

Zdieľajte