Finále Miss Slovensko 2023, 24. jún 2023 TV JOJ

Finalistky pod krídlami umeleckého diela
22. júna 2023
Novinári vybrali MISS PRESS 2023
23. júna 2023
Finalistky pod krídlami umeleckého diela
22. júna 2023
Novinári vybrali MISS PRESS 2023
23. júna 2023

Prípravy na priamy prenos 27.ročníka súťaže Miss Slovensko sú v plnom prúde. Finalistky čaká 24. júna finálový večer, ktorého moderátorom bude premiérovo Boris Valábik  a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ.

Aj tento rok sa súťažiace predvedú v špeciálnom čísle. Nebude chýbať spev, hra na gitaru, akordeón či tanec, ale ani vzdušná akrobacia a dokonca aj box. ,,Mnohé finalistky aj mňa prekvapili. Nielen tým, čo dokážu, ale aj tým, ako sa do príprav na galavečer a priamy prenos pustili. Sú ambiciózne a to sa mi páči. Verím, že to ocenia aj diváci,“ povedal riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik, ktorý bude predsedom hlavnej poroty.

Svoje hlasy pri výbere víťazky budú mať títo porotcovia:

Michael Kováčik

Riaditeľom súťaže Miss Slovensko je od roku 2019, pôsobí a tvorí ako renomovaný módny návrhár v Čechách i na Slovensku. V tomto roku oslávil 10. jubileum svojej tvorby, ako inak, ako exkluzívnou a limitovanou módnou kolekciou pod názvom YEAR X. V súčasnosti jeho módna tvorba zosobňuje eleganciu, minimalizmus, sexappeal a nadčasovosť. Svoje módne kolekcie prezentuje na prestížnych módnych akciách i vo vlastnej  módnej show. Jeho originálnu tvorbu nosí aj množstvo známych osobností z Čiech i zo Slovenska.

MUDr. Lucia Piteková

Lekárka, stomatologička a majiteľka  kliniky Dental Institute. Zasvätila celý svoj život medicíne. Vďaka rozsiahlej špecializácii vytvorila niekoľko ambulancií spájajúcich komplexnú zdravotnú starostlivosť o zuby a estetickú medicínu na profesionálnej úrovni. Vďaka svojim znalostiam vo vyštudovaných odboroch a dlhoročnej praxi pomáha pacientom nájsť správne riešenia problémov. Je v prvom rade lekárka, takže zdravie pacienta je pre ňu prioritou. Len zdravý úsmev môže byť krásny úsmev.

Eva Blahútová

Šéfredaktorka glossy magazínov  EVA, EMMA a Madam EVA a online portálov eva.sk, ema.sk, wanda.sk. Ikona slovenského lifestylu a módnych magazínov. Presne ako hovorí aj názov „glossy“ je to, čo chce prinášať čitateľkám. Nielen najlesklejšie a najzásadnejšie ženské časopisy na Slovensku, ale hlavne pohľad na životný štýl, novinky a trendy v móde, kozmetike a hlavne, privilégium byť ženou. Hľadá silné príbehy, krásne veci, dobré námety, všetko, čo zaujíma dnešné moderné a silné ženy. Zastupuje najväčší mediálny dom na Slovensku

Mirka Dobiš – Fashionspy

Módna stylistka a konzultantka, známa fashion influencerka publikujúca ako Fashionspy. Pravidelne sa umiestňuje na najvyšších priečkach rebríčkov úspešných influncerov a blogerov. Účinkovala  aj ako porotkyňa v relácii nákupné maniačky. Je známa svojim vycibreným vkusom, eleganciou, ale hlavne tým, ako úspešne radí ženám v oblasti módy a štýlu. Je autorkou unikátneho kapsulového šatníka, ktorý pravidelne sezónne publikuje ako online webinár. Do poroty zasadla ako zástupkyňa dlhoročného partnera súťaže HUBERT J.E., ambasádorka slovenského prémiového sektu Hubert GRAND.

MUDr. Merita Mazreku

Merita Mazreku Spais, lekárka a majiteĺka kliniky Mazreku Medical. Pôsobí tiež ako pedagogička v odbore maxilofaciálnej chirurgie na Lekárskej fakulte UK.  V praxi sa venovala rekonštrukčnej chirurgii a tvárovej estetike, s dôrazom na miniinvazívne techniky. Pravidelne sa zúčastňuje odborných kongresov doma aj v zahraničí. Pôsobí na súkromných klinikách v Bratislave a Prahe, kde využíva a získava svoje skúsenosti v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

Barbora Franeková

Miss Slovensko 2009. Úspešná modelka, podnikateľka, šéfredaktorka a majiteľka fashion časopisu. Rodáčka zo Žiliny si pred rokmi vyskúšala na vlastnej koži súťaž Miss. Táto bola pre ňu odrazovým mostíkom ku kariére modelky, ktorej sa venuje dodnes. Je tiež známa a úspešná influencerka a venuje sa témam móda, lifestyle, dizajn.

Pavol Kožík

Zakladateľ, generálny riaditeľ a majiteľ investičnej skupiny Proxenta. V oblasti finančných trhov sa pohybuje už od roku 1996. Po absolvovaní viacerých skúšok od NBS na výkon funkcie pracoval ako burzový maklér pre slovenské a české spoločnosti. V roku 2008 založil vlastnú spoločnosť, ktorá v začiatkoch predávala produkty iných finančných skupín. Pod jeho vedením sa z investičného sprostredkovateľa postupne stala investičná skupina s vlastnými investičnými produktami a portfóliom vlastných projektov.

Lukáš Kimlička

Lukáš je módny návrhár, vizážista, štylista a aj fotograf. Jeho kreativita a zmysel pre detail sa odráža  v celej jeho tvorbe, ktorej kraľuje vkus, luxus a kreativita. Už po tretíkrát je oficiálnym fotografom Miss Slovensko. Na svojom konte množstvo nádherných fotografií a fashion projektov. Jeho kreativita a zmysel pre detail sa odráža v jeho práci a nejedna žena sa túži stať objektom jeho fotoaparátu

Finálový večer Miss Slovensko, ktorého režisérom je Lukáš Kodoň je vždy aj očakávanou televíznou prehliadkou aktuálnych Fashion trendov. Počas večera sa tak finalistky predvedú v najnovších modeloch niekoľkých módnych domov a zvučných značiek.

 

Počas finálového večera sa finalistky predstavia v kolekciách:

ALIZÉ

Finalistky Miss Slovensko 2023 obliekol módny dom ALIZÉ – predstavili sa v kolekciách značiek Victoria Beckham, Vivienne Westwood, Etro, Philip Plein, Isabel Marrant a Missoni. Počas celého galavečera predvádzajú v modeloch módnej obuvi americkej značky STEVE MADDEN z predajne bratislavského obchodného centra.

MICHAEL KOVÁČIK

Dvanásť finalistiek  v jubilejnej kolekcii  YEAR X, ktorou  v tomto roku oslávil 10. výročie svojej tvorby módny návrhár Michael Kováčik.

PLAVKY  RELLECIGA

Kolekciu plaviek navrhnutých na Slovensku, v ktorých ste videli naše krásne finalistky, poskytla svetová značka RELLECIGA. Opäť ju doplnila  módna obuv značky STEVE MADDEN.

KURA Collection

Finalistky Miss Slovensko 2023 v kolekcii značky KURA Collection dizajnérky Jany Kurilákovej. Voľnočasové aj elegantné modely, v geometrických, strohých strihoch a pánske charaktery modelov so zaujímavými doplnkami.

WEM

Finalistky sa už tradične predstavia v kolekcii spoločenských šiat exkluzívneho svadobného salónu WEM v kombinácii s luxusnými klenotmi slovenského výrobcu šperkov LORETTA.

 

Program a účinkujúci počas finálového večera

Moderátor finále Miss Slovensko 2023 Boris Valábik

Boris Valábik, bývalý slovenský profesionálny hokejový obranca a policajt. Dnes známy hlavne ako hokejový komentátor a ako spolumoderátor  zábavného podcastu Boris a Brambor, kde zábavne komentuje témy o hokeji a jeho zákulisí. Je  vtipný, pohotový zabávač a úspešne účinkoval vo viacerých televíznych programoch ako Let’s Dance alebo Dvaja na jedného. Aj preto sa predstaví počas finálového večera Miss  Slovensko ako jeden z moderátorov.

.

Moderátor finále Miss Slovensko 2023 Marek Polomský

Marek Polomský, mladý talent medzi moderátormi. Založil a moderuje od roku 2016 vlastnú zábavno-inšpiratívnu talkshow Povec ty, kde spovedá úspešných ľudí z rôznych oblastí. Píšu o ňom v médiách, že šliape na päty ostrieľaným moderátorským esám. Necháme sa prekvapiť ako zaujme svojim výkonom počas finálového večera Miss Slovensko.

 

ADONXS

Vo finálovom GALA programe vystúpi hviezda Adam Pavlovčin, charizmatický spevák-skladateľ, model a tanečník, známy svojím hlbokým basovým hlasom a pódiovou extravaganciou. Je hlavne známy ako víťaz súťaže SuperStar 2021. V roku 2022 obdržal nomináciu na Objav roka na Ruka Hore Awards 2021 a bol ocenený aj na zozname Forbes 30 pod 30. V novembri 2022 vydal debutový sólový album Age of Adonxs, z ktorého single „Moving On“ a „Game“ sa stali najhranejšou skladbou slovenského interpreta v éteri.

 

Emma Smetana a Jordan Haj

Tieto české hviezdy tvoria spolu pár v súkromí i v práci.  Moderátorka a speváčka Emma Smetana a spevák a herec Jordan Haj tvoria duet, ktorý onedlho vystúpi na finále Miss Slovenko. Vychovávajú spolu 6-ročnú dcérku Lennon a ročnú Ariel.  Tento rok vydali spoločný album By Now a zároveň vyrazili na veľké turné a oznámili svoj doteraz najväčší koncert, ktorý sa bude konať  v pražskom Foru Karlín 4 novembra.  Tešíme sa na nich už 24. júna na Slovensku.

 

Špeciálnym číslom a prekvapením v programe bude vystúpenie unikátneho tria.

Nechajte sa prekvapiť!


Zdieľajte