Krásny apartmán pre víťazku Miss sa už pripravuje

Odštartovalo hlasovanie za Miss Voice 2023
12. júna 2023
Vlasy, koruna krásy !
19. júna 2023
Odštartovalo hlasovanie za Miss Voice 2023
12. júna 2023
Vlasy, koruna krásy !
19. júna 2023

V záverečnej fáze prípravy na finále Miss, mali finalistky možnosť absolvovať výnimočný seminár so zameraním na vzdelávanie v oblasti investovania u generálneho reklamného partnera projektu Miss, investičnej skupiny PROXENTA.

Renáta Domčeková z Proxenta Broker vzdelávala dievčatá v témach investovania, finančnej gramotnosti, rozumnom investovaní, hospodárení s financiami, či vysvetlila, čo sú to špekulácie. Bola to skvelá príležitosť pre dievčatá, ako sa zorientovať v téme investícií. Ako uviedol generálny riaditeľ a majiteľ investičnej skupiny Proxenta, Pavol Kožík: “Dievčatá sú dnes na štarte svojej kariéry i života, preto naše odborné rady a skúsenosti v oblasti investovania môžu byť pre ne veľmi dôležité.“ Ocenil tiež skvelú odozvu od samotných finalistiek, ktoré si seminár pochvaľovali.

Po odbornej časti si dievčatá užili aj slnečnú terasu v sídle skupiny Proxenta a okrem občerstvenia si vychutnali aj unikátne výhľady na bratislavskú Kolibu či strechy Starého Mesta.

Proxenta už pripravuje nový elegantný dvojizbový apartmán pre novú miss. Víťazka 27. titulu MISS SLOVENSKO získa práve od tohoto generálneho partnera luxusný apartmán na jeden rok v rezidenčnom projekte Kesselbauer. Kesselbauer vyrástol v úplnom centre Starého Mesta, v tesnej blízkosti Prezidentského paláca. Svojím vzhľadom nenásilne nadväzuje na históriu a tradície lokality, v ktorej sa nachádza, zároveň však spĺňa najvyššie nároky kladené na súčasné bývanie. Vyrástol na mieste bývalej pekárne veľkopodnikateľa Alexandra Kesselbauera. Úctu k minulosti nesie nielen vo svojom názve, ale aj v obnove priečelia pôvodného meštianskeho domu. „Projekt je výnimočný svojou polohou v absolútnom centre mesta s nadštandardným vybavením a spĺňa tie najvyššie nároky kladené na súčasné bývanie. Skutočne je sa na čo tešiť,“ prezradil o projekte Pavol Kožík.

Proxenta má vo svojim portfóliu viacero úspešných developerských projektov. Pri ich výbere je vždy na prvom mieste lokalita. Lukratívne centrá miest alebo územie s mimoriadnou pridanou hodnotou ako je napríklad priame prepojenie s prírodou. Skupina je so svojimi projektami aktívna najmä v Bratislave ale po úspechu v Nitre s ukončenými projektami Tabáň a Dúhové bývanie, chce byť ešte viac aktívna aj v regiónoch. Napríklad v centre Banskej Bystrice buduje novú modernú mestskú štvrť Rezidencie Slovenka, ktorá prinesie takmer 900 bytov. Investičný zámer prejavila aj v Trenčíne, kde plánuje postaviť doteraz najväčší rezidenčný projekt. „Nehnuteľnosti sú unikátny produkt. Sú krásne, hmatateľné, napĺňajú základnú ľudskú potrebu mať domov, a ak sú vo vhodnej lokalite, ich hodnota neustále rastie. Z dlhodobého hľadiska sú preto najstabilnejšie. Nestaviame len budovy. Budujeme domovy a vytvárame životný štýl,“ uzatvára Kožík.

Zdieľajte