GOSH COPENHAGEN, hlavný reklamný partner MISS SLOVENSKO 2021

Krásne finalistky Miss Slovensko 2021 ako múzy Lukáša Kimličku
28. mája 2021
Miss Slovensko 2021: Silnejšie ako výhovorky!
20. júna 2021
Krásne finalistky Miss Slovensko 2021 ako múzy Lukáša Kimličku
28. mája 2021
Miss Slovensko 2021: Silnejšie ako výhovorky!
20. júna 2021

Peter Stas | www.peterstas.com

Peter Stas | www.peterstas.com

Zvoľte si najkrajšiu Slovenku spomedzi finálovej dvanástky MISS SLOVENSKO 2021, ktorá získa titul Miss GOSH. Aj vďaka vášmu hlasu, ktorý môžete dať svojej favoritke na internetovej stránke www.goshcosmetics.sk, vyhlásime víťazku počas finálového večera 7. augusta v televízii JOJ. Hlasovať môžete od 18. júna do 5. augusta 2021. Jeden z hlasujúcich získa kozmetický kufrík s produktmi  dekoratívnej kozmetiky GOSH COPENHAGEN a nákup v hodnote 100€ v sietí parfumérií FAnn.

O zvýraznenie krásy dvanástich finalistiek súťaže krásy MISS SLOVENSKO 2021 sa aj tento rok stará značka dekoratívnej kozmetiky GOSH COPENHAGEN. GOSH COPENHAGEN sa podieľa na úprave vizáže dievčat počas celej doby príprav súťaže, ako je oficiálne predstavenie finalistiek, oficiálne fotenia či natáčania upútaviek. O celkový dokonalý vzhľad finalistiek bude GOSH COPENHAGEN dbať aj počas veľkolepého finále.

Značka GOSH COPENHAGEN je dánska rodinná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom dekoratívnej kozmetiky, produktmi starostlivosti o pleť, vlasovej a telovej starostlivosti.
Prípravky GOSH COPENHAGEN sú vyrobené v Dánsku, čím zaručujú vysokú kvalitu, Ich zloženie je bez parfumácie a parabénov a aj preto sú ideálne pre všetky typy pleti.
Značka neprestajne vyvíja nové prípravky pre zákazníčky, ktoré vedia, že sa dočkajú viac, ako len bežnej dekoratívnej starostlivosti.
Vzrastajúci trend vegánstva, zohráva rolu aj vo vývoji trhu s kozmetikou. Vegánske skrášľujúce produkty nie sú určené len striktným vegánom – sú venované všetkým, kto sa chce prostredníctvom nich vyjadriť.
Značka GOSH COPENHAGEN v súčasnosti vyrába už viac ako 70% vegánskych produktov.
Inšpirujte sa a nechajte priestor vlastnej tvorivosti na ceste ku kráse s výrobkami GOSH COPENHAGEN.

Víťazka titulu Miss GOSH 2021 získa balíček výrobkov dánskej dekoratívnej kozmetiky GOSH COPENHAGEN od FAnn parfumérií v hodnote € 150.

 

Zdieľajte