Fashion v znamení Eurovea Fashion Forward a Miss Slovensko

Finalistky Miss Slovensko 2019 a sekt Hubert L´Original
15. apríla 2019

Finále Miss Slovensko sa blíži, aj takto sa krásky pripravujú na deň D!

Koniec apríla patrí pravidelne finálovému večeru súťaže Miss Slovensko. Jej 24.ročník bude v priamom prenose vysielať televízia JOJ a dvanásť krások sa už teraz snaží dolaďovať posledné detaily.

Vo víre krásy sa ocitli počas štvordňového maratónu módy Eurovea Fashion Forward, ktorá sa konala pred pár dňami v historickej budove Sklad č.7 na nábreží Dunaja. Pre viaceré to bola prvá skúsenosť s módnou prehliadkou a predstavením sa pred očami verejnosti vôbec. ,,Niektoré dievčatá sú profesionálne modelky, iné zase nemali s modelingom doteraz nič spoločné. Podobne som na tom bola pred rokom aj ja, takže presne viem, čo dievčatá prežívajú. Myslím si ale, že ich hostia na prehliadkach podporili a počas finálového večera budú mať možno o niečo menšiu trému,“ povedala Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová, ktorá počas prehliadok stála pri dievčatách spolu so svojimi kolegyňami z ročníka 2018.  Zároveň bola aj tvárou vizuálu Eurovea Fashion Forward 2019.

Finalistky Miss Slovensko predvádzali počas Eurovea Fashion Forward modely jednotlivých renomovaných značiek akými sú Twin-Set by Simone Barbieri, Pietro Filipi, Pinko a kolekcie z módneho domu Alizé či BCBGMAXAZRIA a ďalší. Predstavili sa aj etablovaní módni návrhári, medzi nimi Michaela Ľuptáková, ktorá s projektom Miss Slovensko spolupracuje už niekoľko rokov.

Móda bude spojená aj s finálovým večerom Miss Slovensko 2019, ktorý sa uskutoční 27.apríla v bratislavskej Incheba Expo Aréne.

Fotografie sú z prehliadky M.Ľuptákovej. Foto: Peter Stas

 

Zdieľajte