00

dní


00

hodín


00

minút


00

sekúnd


Aj víťazky z Miss Slovensko podporili Movember!

Víťazky a finalistky súťaže Miss Slovensko na prehliadke Fera Mikloška
31. októbra 2016
Košice opäť ožijú módou!
10. novembra 2016

Víťazka súťaže Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová a držiteľka titulu Miss Pierot Erika Bugárová podporili charitatívnu akciu s názvom ,,Movember“. Spolu so štyrmi futbalistami AS Trenčín nafotili k tomuto projektu sériu fotografií, ktoré prinášajú návrat do nedávnych období. Všetky snímky pritom majú spoločný menovať – charakteristické fúzy. Vždy v odlišnom prevedení.

„Ide o projekt s globálnou pôsobnosťou, ktorý zameriava svoju kampaň na prevenciu rakoviny semenníkov, prostaty a na podporu mužského zdravia všeobecne. Hlavným cieľom je zvýšiť informovanosť a dôležitosť osvety,“ povedala manažérka podujatí AS Trenčín Petra Drábová.

Kampaň má jednoduché pravidlá. Na začiatku mesiaca sa musia páni oholiť a počas nasledujúcich tridsiatich dní si pestujete fúzy. Cieľom je podpora diskusie a upozornenie na spomenutý problém.

„Do movembrovej kampane sme sa zapojili s veľkou radosťou. V štúdiu bola skvelá atmosféra aj vďaka samotnému nápadu. Veríme, že spoločná snaha pomôže k úspechu spoločnej novembrovej akcie,“ skonštatovali dievčatá z projektu Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová a Erika Bugárová. Za futbalový klub sa do kampane zapojili Jakub Paur, Igor Šemrinec, James Lawrence a Rangelo Janga.

AS Trenčín pripravil tohtoročný Movember v spolupráci s produkčnou spoločnosťou STArts Creative Lab, produkčným domom Forza a tímom Fashion Awards.

1s2s 3s4s  5s

Zdieľajte