Novou Miss Slovensko je Kristína Činčurová

Ako vyzerá neoficiálny program finalistiek Miss Slovensko?
27. apríla 2016
GOSH Copenhagen má svoju novú Miss
2. mája 2016

Víťazkou 21. ročníka súťaže krásy Miss Slovensko sa stala súťažiaca s číslom jeden Kristína Činčurová. Osemnásťročná študentka gymnázia z Lučenca získala aj tituly Miss Gosh a Miss Príjemný hlas. Zároveň jej patrí titul Miss Press 2016.

Slávnostné finále súťaže sa konalo v piatok večer v bratislavskej Incheba Expo Aréne. Za prvú vicemiss vyhlásili finalistku s číslom päť Michaelu Meňkyovú. Druhou vicemiss sa stala Lenka Tekeljaková zo Žiliny, ktorá si odniesla aj titul Eva Miss Sympatia. O držiteľke tejto ceny rozhodla verejnosť prostredníctvom esemeskového a online hlasovania, pričom výťažok zo zaslaných SMS poputuje tento rok v plnej výške na charitatívny projekt Srdce pre deti, ktorý spravuje Nadácia Pontis.

Nová Miss Slovensko získala postup na Miss World 2016, honorovanú zmluvu od Produkčného domu Forza, štýlový Hyundai Tucson, bývanie pri Dunaji na jeden rok od Smart Brokers a ďalšie ceny. Okrem toho sa zúčastní na exkluzívnom podujatí Slovak Fashion Night v New Yorku počas newyorského týždňa módy. Podobne ako po iné roky, postúpia na rôzne medzinárodné súťaže i prvá a druhá vicemiss 2016. Počas večera vyhlásili aj Miss Pierot, ktorou sa stala Erika Bugárová z Bojníc.

Ceremoniál naživo vysielala TV JOJ s hlavným moderátorom Michalom Sabom, zatiaľ čo pohľad do zákulisia sprostredkovala moderátorka Alexandra Pavlovič Hinková. Program večera obohatila módna prehliadka slovenských tvorcov, ale i niekoľko hudobných vystúpení. Na pódiu sa predstavili napríklad Celeste Buckingham, trio G-Strinx či speváčka Zuzana Smatanová.


Organizátori: Forza, Oklamčák Production, TV JOJ
Generálni reklamní partneri: Cestovná kancelária Hydrotour, Biotronik – excellence for life
Hlavní reklamní partneri: HYUNDAI, Smart Brokers, Gosh Copenhagen, DoubleTree by Hilton, AquaCity Poprad, LGM, b2b clean
Reklamní partneri: Bory Mall, Pierot Exclusive, Chateau Főldváry, výrobca šumivých vín Hubert J.E., Hurricane Factory
Zvláštna cena: Nadácia +421
Oficiálni dodávatelia: Avène, fitnesscentrum FIT UP!, Nine West, výrobca svadobných obrúčok a šperkov KAMEA, Dermarevolta, Fresh Garden Salads, športové oblečenie Greguš, Exkluzívne sedačky
Produktoví partneri: Stella Artois, Zlatá studňa
Mediálni partneri: EVA, www.cas.sk, Rádio Jemné, Šport, Auto moto šport, Kam do mesta, SITA, Bigmedia

Zdieľajte