Beauty Day a´la Miss Slovensko

IMG_7363_zm

Pred finále si užili ešte spoločný Beauty Day! Finalistky súťaže Miss Slovensko 2016 dostali pred piatkovým finálovým večerom darček, ktorý v rámci generálkového týždňa ocenili najviac.

Masáže tváre i tela, wellnes pedikúra či manikúra. To všetko si mohli dopriať v luxusnom prostredí bratislavského Xoxo salónu, v ktorom to vždy rozvoniava aróma olejmi a krásou. Všetkým išlo o jedno – na finále súťaže treba vyzerať tip-top! ,,Posledné dni pred finále patria k tým najťažším. Dievčatá už ani tak nešpekulujú nad tým, kto vyhrá, ale skôr sa sústredia n

a choreografie a doladenie chôdze. Nohy majú trošku ubolené, mali sme aj malý úraz, takže dnešné popoludnie v beauty a krásne prevoňanom salóne im veľmi psychicky pomohlo,“ povedala riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

Finále súťaže Miss Slovensko 2016 sa uskutoční už v piatok 29. apríla a bude poctou ženskej kráse, ale aj slovenským módnym dizajnérom. Okrem víťazky, ktorú zvolí porota sa bude aj počas finálového večera voliť EVA Miss Sympatia, za ktorú sa dá hlasovať online i formou esemesiek.

Zdieľajte