Petra Denková a jej veľmi osobné poďakovenie po Miss Supranational

petra-denkova-miss-supranational

Zdá sa mi to ako včera, keď som sa takto zobudila po výhre II. Vicemiss Slovensko 2015. Vtedy síce vo mňa veľa ľudí neverilo a nedávalo mi veľké šance na úspech, ale je to tu a stala som sa Miss Supranational Europe 2015!

Chcem sa v prvom rade poďakovať celému úžasnému projektu Miss Slovensko, Forze a Oklamčák Production, že mi túto jedinečnú príležitosť umožnili a verili vo mňa. Všetkým sponzorom a ľudom, ktorí mi zapožičali veci, aby som našu republiku mohla reprezentovať najlepšie ako sa dá. Všetkým mojim fanúšikom, rodine a priateľom za obrovskú podporu, za každý jeden like a zdieľanie, milé slová, ktorými ste mi za tieto náročné dni dodávali energiu ráno vstať po troch hodinách spánku a ísť naplno ďalej. Za veľkú mediálnu podporu a každý jeden krásny článok čo o mne vyšiel.

Túto výhru chcem venovať môjmu najväčšiemu fanúšikovi, môjmu ockovi, ktorý nás pred dvoma mesiacmi opustil po zákernej chorobe a určite ma z neba sledoval aj s mojou sestričkou. Ľúbim Vás!

Špeciálne poďakovanie patrí mojej polovičke, ktorá pri mne stojí v dobrom aj zlom – Martin Sliacky a Veronike Hudecovej, Michalovi Ondrášikovi, ktorí ma prišli podporiť aj osobne a mohli ste ich počuť až na Slovensko. A určite veľkú zásluhu na mojom úspech má aj Miss Supranational Czech Republic Taťánka, ktorá mi dala svoje know-how ako byť úspešná. VŠETKÝM EŠTE RAZ Z CELÉHO SRDCA ĎAKUJEM!

Petra Denková, Miss Supranational Europe 2015 a II. vicemiss Slovensko

Zdieľajte