Finalistky MISS SLOVENSKO 2014 fotili Fashion na exkluzívnej terase Troch veží

Finalistky sa stravujú vo Fresh Garden Salads
15. februára 2014
Nakrúcanie upútaviek k hlasovaniu o Miss Sympatia
26. februára 2014

Dvanásť finalistiek súťaže Miss Slovensko 2014 už spoločne navštívilo exkluzívny mezonet v bratislavských Troch vežiach, kde bude bývať víťazka. Hoci je do apríla ešte dosť času, dievčatá dostali jedinečnú možno pozrieť si zariadený dvojpodlažný 3-izbový byt do detailov. ,,Chceli sme všetkým finalistkám ukázať, ako krásne bude jedna z nich bývať. Bola to jedinečná príležitosť a sme  radi, že byt je už komplet zariadený a čaká len na svoju majiteľku,“ povedala riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová.

Na exkluzívnej terase v ďalšej z Troch veží neskôr finalistky fotili aj oficiálne fashion fotografie.  Napriek tomu, že je február, počasie celému štábu, a najmä dvornému fotografovi súťaže Lukášovi Kimličkovi prialo. ,,Jeden celý deň nám krásne svietilo slnko, druhý začalo popŕchať, až keď sme skončili. Dopadlo to na výbornú. Okrem fotenia sa natáčali zábery aj do upútaviek, ktoré budú použité v priamom prenose v polovici apríla. Na terase sme mali krásny výhľad na Bratislavu, takže to bude krásne a zaujímavé,“ dodala ďalej Šebestová.

Fotilo sa v kolekciách renomovaných značiek ako Versace, Valentino, Gucci, DsQuared2, Patrizia Peppe z domu módy Alizé a o šperky sa postarala sieť luxusných šperkov Moloko. Topánky zabezpečila talianska značka Fiorangelo.

O dievčatá, ktoré kvôli jednému dňu opäť pricestovali z rôznych kútov Slovenska, bolo dokonale postarané aj vďaka top tímu, ktorý na súťaži Miss Slovensko spolupracuje. Či už to boli hairstylisti Štúdia Pierot Exclusive, prírodná kozmetika Doliva, dekoratívna kozmetika GOSH Cosmetics.


Organizátori: Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák production, TV JOJ
Hlavní reklamní partneri: pleťová kozmetika Doliva, Hyundai, Cresco Group – projekt III Veže, GOSH Cosmetics, DoubleTree by Hilton, cestovná kancelária Hydrotour, AquaCity Poprad, Compass Ceramic Pools Europe, EMEL Bratislava
Reklamní partneri: Pierot Exclusive, Organická káva
Oficiálni dodávatelia: Falck Emergency, BEPON, Fiorangelo, Linda´s dream, Fresh Garden Salads
Mediálni partneri: Nový Čas, Eva, čas.sk, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, SITA Slovenská tlačová agentúra

Zdieľajte