Víťazka MISS Slovensko 2011 dostane rekordný počet cien

Držíme palce maturantkám!
15. marca 2011
Druhé sústredenie finalistiek vyvrcholilo spoločným fittingom
18. marca 2011

Historicky rekordný počet cien dostane tento rok víťazka prestížnej súťaže krásy MISS Slovensko. Okrem titulu najkrajšej ženy Slovenska a postupovej nominácie na Miss World získa viac ako 20 exkluzívnych darov v celkovej hodnote 100 tisíc eur.

Galavečer šestnásteho ročníka MISS Slovensko sa 9. apríla uskutoční na úplne novom mieste – v Aréne Poprad. O príjemnú atmosféru celého programu sa postará predovšetkým dvanásť finalistiek krásy, ktoré sa v týchto dňoch stretli na spoločnom sústredení v romantickom kaštieli Chateau Foldváry, kde pripravovali choreografiu na finálový večer. ,,Veľmi dôležité bude pre dievčatá samotné finále, ale už aj počas momentálnych namáhavých príprav sa dá celý proces výberu výherkyne nazvať veľkou alchýmiou, keďže sme sa pri zostavovaní finálnej dvanástky zamerali na rozpustenie uniformity a dievčatá sú diametrálne odlišné,” uviedla hovorkyňa a tvár projektu MISS Slovensko 2011 Tamara Heribanová.

V priamom prenose, ktorý 9. apríla po prvý raz odvysiela TV JOJ, uvidia diváci okrem iného aj špeciálne dokrútky z exotického sústredenia dievčat v Thajsku, originálnu módnu prehliadku dvanástich slovenských návrhárov a nepochybne zaujímavou bude aj promenáda v plavkách.

V programe vystúpia viacerí hudobní interpreti ako napríklad Martin Chodúr, Anita Soul, Marcel Palonder, ale aj trojica dám Mirka Partlová, Alexandra Okálová a Monika Bagárová, ktoré bude sprevádzať tanečná skupina The Pastels, známa aj zo šou Česko Slovensko má Talent 2010. ,,Vo víre každodenných povinností niekedy až príliš rýchlej doby predstavuje finálový večer MISS Slovensko príjemný a láskavý únik do sveta krásy a na základe výnimočného programu najlepších umelcov aj do priestoru plného kvalitnej hudby a zábavy,” dodala Heribanová.

Priamy prenos plný ženskej krásy budú uvádzať dvaja páni. Jedným z nich je ostrieľaný moderátor Martin Nikodým, meno druhého prezradia organizátori onedlho. Réžiu celého galaprogramu má tento rok na starosti najžiadanejší slovenský režisér televíznej zábavy v Čechách – Roman Petrenko.

O novej víťazke súťaže MISS Slovensko, ale aj prvej a druhej vicemiss rozhodne porota, ktorej bude predsedať hovorkyňa a tvár celého projektu Tamara Heribanová. ,,Práve správny výber výherkyne, môže jej participáciou v lepšom prípade umiestnení sa na Miss World posilniť oprávnený názor na šarmantné a jedinečné Slovenky,” zdôraznila.

O výbere budú okrem nej rozhodovať aj herečka Kristína Farkašová, tanečník Fredy Ayisi, baletný majster Mario Radačovský, primátor mesta Poprad Anton Danko a spevák Richard Muller. O držitelke titulu MISS Sympatia 2011 naopak rozhodne široká verejnosť hlasovaním prostredníctvom SMS správ a výťažok poputuje Detskému domovu v Spišskom Štiavniku.

Ďalšiu možnosť vyjadriť sympatie svojej favoritke majú ešte stále aj priaznivci internetu, pre ktorých sú určené hlasovania MISS INTERNET či MISS TPD PHOTOGENIC. Do 8. apríla sa na víťazku dá v sieti Tipsportu podať aj reálna stávka a finalistke s najvyšším počtom uzatvorených stávok bude udelený titul MISS TIPSPORT 2011 a o nositeľke titulu MISS HLAS rozhodnú poslucháči Rádia Europa2.

K hlavným cenám, ktoré získa víťazka Miss Slovensko patria honorovaná zmluva na 33 tisíc eur s Produkčným domom Forza, absolútna novinka VW Passat s ročným havarijným a povinne zmluvným poistením od poisťovne Groupama, dovolenka do Thajska od CK Eso Travel, rodinný dom na rok od www.novamarianka.sk, postup na medzinárodnú súťaž krásy Miss World a mnoho ďalších.

 

 


organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, Televízia JOJ
generálni reklamní partneri: Kláštorná – kráľovná minerálnych vôd, TPD.sk – stabilné, bezpečné a spoľahlivé internetové elektro, stávková kancelária TIPSPORT
hlavní reklamní partneri: Oriflame – oficiálny vizážista, cestovná kancelária ESO travel, Volkswagen, poisťovňa Groupama, Nová Marianka, hotel Gate One, AquaCity Poprad, DAFE – fitness zariadenia, TIPOS, Casa Mia, Galéria Andrej Smolak
reklamní partneri: šperky Cristaluna – Top Line Diamonds, Chateau Földváry, Reebok, Pierot Exclusive, BARZZUZ, Fiorangelo, Carat Vodka Premium, Lenna mode exclusive
oficiálni dodávatelia: Sofie&Jane, Nine Fashion, Gizia, Klenoty Aurum, plavky She – Roal Group, životná poisťovňa Groupama, Zelmer Slovakia
mediálni partneri: Rádio Europa 2, Nový Čas, čas.sk, Nový Čas pre ženy, Život, Eva, Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, Boomerang Media, SITA tlačová agentúra, Dopravné vydavateľstvo, BlueSky media, H-media.

Zdieľajte