MISS Slovensko: Finalistky s číslami 1 a 2 si sadli vekom, výškou aj menom

Finalistky Miss Slovensko fotili vo vlnách Atlantiku
22. februára 2010
Finalistky 11, 14 a 15 sú v súťaži Miss pre kamarátov, predsavzatie a babku
24. februára 2010

Finalistky MISS Slovensko 2010 s číslami 1 a 2 Janu Mihálovú a Janu Kresákovú spája nielen rovnaké krstné meno. Sú to najvyššie dievčatá v súťaži, Mihálová meria 180 centimetrov a Kresáková 178. Okrem toho patria aj k najstarším, obe majú 24 rokov. Blondínka a kučeravá tmavovláska sú si natoľko blízke, že sa rozhodli spolu bývať počas sústredenia na Kanárskych ostrovoch.

„Ja si Janku pamätám od kastingu, stála v rade predo mnou a všimla som si ju pre jej kučeravé vlasy. Býva sa s ňou veľmi dobre, sme obe pokojné povahy. Máme 24 rokov, viac skúseností, a asi preto si aj lepšie rozumieme,“ povedala Mihálová. „Janka pôsobí veľmi vyspelo, myslím si, že vie, čo chce. Má veľa skúsenosti s modelingom a zdá sa mi, že táto súťaž je pre ňu hrou,“ uviedla na adresu spolubývajúcej Kresáková, ktorá pracuje ako fyzioterapeutka. Okrem práce sa venuje svojmu najväčšiemu koníčku – športu. „Hrávam tenis, rada chodievam do posilňovne, snoubordujem, lyžujem, korčuľujem, bicyklujem,“ prezradila o sebe kráska z Vrútok.

Finalistka s číslom jeden Jana Mihálová sa modelingu venuje už od 16. rokov. Podľa nej však skúsenosti nie sú jediné, čím v súťaži zaujala. „Študujem na Vysokej škole múzických umení animovanú tvorbu. Možno aj preto som sa dostala do finálovej pätnástky, moja škola je veľmi zaujímavá, robím niečo, čo ostatné dievčatá nerobia,“ dodala finalistka z Bratislavy.

Zdieľajte