Pätnásť finalistiek Miss Slovensko sa dnes predstavilo vo výške 1670 metrov

Barbora Franeková na Fashion Show 2010
20. januára 2010
Príprava finalistiek na verejné predstavenie
25. januára 2010

Produkčný dom Forza, agentúra Oklamčák Production a televízia Markíza vo  štvrtok večer predstavili v reštaurácii VON ROLL vo výške 1670 m n.m. verejnosti pätnásť finalistiek súťaže krásy Miss Slovensko 2010.

O výbere finalistiek na siedmich kastingoch po celom Slovensku,  rozhodovali riaditeľka súťaže Lucia Hablovičová, Jozef Oklamčák, fotograf Jakub Klimo a choreograf Peter Varady. Účasť dievčat na každom z kastingov prišla podporiť aj jedna z víťaziek  Miss Slovensko z predchádzajúcich ročníkov – Edita Krešáková, Lucia Povrazníková,  Karolína Čičátková,  Ivica Sláviková, Eva Verešová a  Magdaléna Šebestová. Tie, ktorým sa podarilo postúpiť, absolvovali s porotou rozhovor a čakanie, či sa dostanú do semifinálového kola, ktoré sa uskutočnilo 18. decembra 2009 v priestoroch hotela Gate One,  Bratislava. „Bolo veľmi ťažké rozhodnúť, ktoré z dievčat postúpia, pretože kastingov sa tento rok zúčastnilo veľa zaujímavých dievčat. Tento ročník sme sa zamerali viac na prejav, vzdelanie a celkové vyžarovanie dievčat“,  povedala riaditeľka súťaže Miss Slovensko Lucia Hablovičová. „Počas pätnásteho ročníka sa prvý krát v histórii súťaže zúčastní pätnásť krásnych dievčat z celého Slovenska“, dodala Hablovičová.

O prestížny pätnásty titul v súťaži Miss Slovensko bude tento rok bojovať pätnásť finalistiek: Jana Mihálová – Bratislava, Jana Kresáková – Vrútky, Dominika Floreková – Lúčky Kúpele, Marika Časnochová – Žilina, Martina Dávidová –  Banská Bystrica, Leona Čechová – Richnava, Tatiana Kohútová  – Zvolen, Kristína Kováčová – Rosina, Dominika Ongaľová  – Partizánske, Natália Drocárová – Nitra, Mária Rakúsová – Bratislava, Marína Georgievová – Banská Bystrica, Soňa Štefková – Myjava, Erika Kováčová –  Veľký Krtíš a Katarína Kočišová – Žilina.  Meno ďalšej nositeľky titulu Miss Slovensko 2010 bude známe v apríli 2010. Režisérom priameho televízneho prenosu na  Markíze bude Pepe Majeský.

Ďalšou etapou MISS Slovensko 2010 je komplexná príprava finalistiek, ktorá zahŕňa sústredenie na Slovensku a na Kanárskych ostrovoch. Zamerané sú najmä na pohybovú prípravu dievčat či mediálny tréning. Táto fáza prípravy zahŕňa aj prípravu kampane Miss Sympatia a fotografovanie štýlového katalógu, o ktoré sa postará Jakub Klimo.


Organizátori: Produkčný dom Forza, Oklamčák Production, televízia Markíza
Generálni partneri: AquaCity Poprad, vlasová a dekoratívna kozmetika L´Oreal
Hlavní partneri: TIPSPORT SK, Kúpele Brusno, cestovná kancelária FIRO-tour, Hotel Mama´s Bratislava, Volkswagen, Maestro, Nová Marianka, CasaMia, Terra Medica
Reklamní partneri: Cristaluna, Reebok, Fiorangelo
Oficiálni dodávatelia: epilla, hotel Chateau Bela, Gizia – luxusná dámska móda
Mediálni partneri: Nový Čas, Nový Čas pre ženy, Nový Čas Nedeľa, Život, Eva, Markíza, Šport, Rádio Europa 2, Zoznam.sk, Slovenská pošta, Boomerang Media, Kam do mesta, SITA, ISPA

Zdieľajte