Moderátorom finále Miss Slovensko bude Jan Kraus

Finalistky Miss Slovensko nacvičujú choreografiu
1. apríla 2009
Záverečná tlačová konferencia Miss Slovensko
4. apríla 2009

Obdivovatelia ženskej krásy, šarmu a prirodzenosti, ale i prívrženci kvalitnej zábavy sa skutočne majú na čo tešiť. Galavečer štrnásteho ročníka Miss Slovensko 2009  sa uskutoční v piatok 17. apríla v priamom prenose na TV MARKÍZA. Okrem dvanásť najkrajších dievčat Slovenska sa o príjemnú atmosféru v priestoroch Sibamac aréna v NTC postarajú Cigánski diabli, Robo Grigorov, Misha, tanečná skupina Old School Brothers, Marcel Palonder & Tango Ultimo, Martina Schindlerová, Mária Čírová Dominika Mirgová, Marta Sládečková, Lucia Rósza Hurajová, Eva Kerekesová, Táňa Pauhofová, Jana Hubinská, Mária Kráľovičová.

Moderátor stodesať minútového priameho prenosu bude český moderátor, glosátor a herec Jan Kraus. Porota  bude zostavená z mediálne známych osobností, znalcov ženskej krásy –  Josefa Laufera, Filipa Tůmu, Mariána Čekovského, Romana Luknára, Fera Mikloška, Mária Radačovského. Na predsednícku stoličku zasadne riaditeľka súťaže Lucia Hablovičová. Porota rozhodne o osude dievčat, ktoré sa uchádzajú o prestížne tituly s postupovou nomináciou na medzinárodné súťaže krásy  Miss World a Miss International. Na režisérsku stoličku sa tento rok posadí posadí Pepe Majeský.

Prípravy finalistiek na blížiace sa finále sú “v plnom prúde”. Do slávnostného večera zostávajú už len dva týždne. V týchto dňoch prebieha druhé sústredenie v AquaCity Poprad. Dievčatám sa budú venovať odborníci z oblasti vizáže a kaderníctva, ako aj choreograf Peter Varady. Experti majú za úlohu všestranne pripraviť dievčatá na náročný finálový večer.

Ešte viac ako dva týždne si môžu diváci vybrať svoju favoritku prostredníctvom upútaviek v elektronických a printových médiách, kde sú uverejnené portréty všetkých dvanástich finalistiek Miss Slovensko 2009.  Hlasovanie prebieha formou SMS správ, ktoré pokračuje aj v priamom prenose – do poslednej chvíle pred uzavretím hlasovania a vyhlásením víťazky ( Monika Macharová – 9931, Alexandra Kiš Bandiová – 9932, Barbora Franekova – 9933, Mária Zelinová – 9934, Michaela Štítová – 9935, Martina Sabová – 9936, Viktória Bobríková – 9937, Katarína Príkazská – 9938, Soňa Skoncová – 9939, Ivana Smolková – 9940, Aneta Valentová – 9941, Petronela Pribilová – 9942 ). Meno Miss Sympatia 2009  sa dozvieme v priamom prenose finále Miss Slovensko 2009. Vyžrebovaný účastník SMS hlasovania vyhrá exotickú dovolenku od cestovnej kancelárie Hydrotour.
Ďalšiu možnosť vyjadriť sympatie svojej favoritke majú aj priaznivci internetu, pre ktorých je určené  hlasovanie o Miss Internet 2009 – missslovensko.zoznam.sk. Ich hlasy rozhodnú o víťazke Miss Internet a hlasovať môžu do 16. apríla 2009 do 24,00 hod. Vyžrebovaný účastník internetového hlasovania získa   nákup ľubovolného tovaru z internetového online obchodu  Z-Obchody.sk v hodnote 663 EUR.
Na základe internetového hlasovania do 16.apríla  a hlasovania hairstylistov štúdií krásy Pierot a Luxus, Vlasy a Vy bude počas finálového večera vyhlásená víťazka Miss Pierot 2009 Krásne vlasy. Vyžrebovaný účastník internetového hlasovania Miss Pierot 2009 vyhráva celoročnú starostlivosť o vlasy v štúdiu krásy Pierot.
Dievčatá súťažiace o titul Miss Slovensko budú mať možnosť okrem hlavných ocenení získať ešte ďalší titul: Miss Press 2009, o ktorom rozhodnú akreditovaní novinári.
Organizátormi súťaže MISS Slovensko sú: Produkčný dom FORZA, agentúra OKLAMČÁK Production a TV Markíza.


Generálni reklamní partneri: Euronics – elektro z Vášho mesta, AquaCity Poprad – vodný raj pod Tatrami, Hydrotour – máme radi leto, Hypernova – Nízke euroceny nás bavia
Hlavní reklamní partneri: ECO – INVEST, Kúpele Brusno, oficiálna voda Brusnianka, Volkswagen, Falkensteiner Hotel Bratislava, Alizé, Fis Group Slovakia, Arent Development
Reklamní partneri: Pierot Exclusive, Miluna – Spirit Slovakia, Puma Slovakia, Bourjois, Fiorangelo, Slovenská pošta, Energo control, InetPro
Oficiálni dodávatelia: Domica Resort, Hotel Bonbón, Samsung, Unique, Jana Pištejová, Fero Mikloško
Mediálni partneri: Rádio Okey, Nový Čas, Zoznam.sk, Markíza, Žurnál, Nový Čas pre ženy, Život, Nový Čas Nedeľa, Eva, Rebecca, Šport, Kam do mesta, SITA, ISPA

Zdieľajte