GOSH Copenhagen má svoju novú Miss

IMG_8914

Počas galavečera súťaže MISS SLOVENSKO 2016, ktorý sa konal v piatok 29. apríla 2016, sme spoznali víťazku titulu Miss GOSH 2016. Je ňou najvyššia finalistka tohto ročníka 18-ročná Kristína Činčurová, finalistka s číslom 1, následne korunovaná titulom Miss Slovensko 2016.

Dánska dekoratívna kozmetika GOSH Copenhagen , hlavný reklamný partner najprestížnejšej súťaže ženskej krásy na Slovensku, MISS SLOVENSKO 2016, vám priniesla jedinečnú možnosť hlasovať o svoju Miss GOSH 2016 a vyhrať tak profesionálnu líčenie spojené s fotením s GOSH. Súčasťou výhry je balíček výrobkov dekoratívnej kozmetiky GOSH Copenhagen v hodnote € 150. Miss GOSH si zvolili návštevníci stránky www.goshcosmetics.sk počas hlasovania, ktoré prebiehalo od 1.3. – 25.4.2016.

O zvýraznenie prirodzenej krásy dvanástich finalistiek súťaže krásy MISS SLOVENSKO 2016 sa tento rok opäť postarla trendová kozmetická značka GOSH Copenhagen. Poradenstvo i novinky tejto značky si mohli vyskúšať už návštevníčky januárových kastingov súťaže v štyroch slovenských mestách.
Značka GOSH Copenhagen sa postarala o úpravu vizáže dievčat na oficiálnom predstavení finalistiek, následne počas oficiálnych fotení a natáčaní upútaviek. Taktiež zabezpečila dokonalý vzhľad finalistiek počas veľkolepého finále.

Značka je známa v prvom rade pestrosťou, modernosťou a inovačnosťou prípravkov dekoratívnej kozmetiky, ktoré podnecujú tvorivosť a hravosť pri líčení. Prípravky GOSH Copenhagen sú vyrábané v svojej domovine, Dánsku. Zaručujú vysokú kvalitu, sú bez parfumácie a parabénov, a aj preto sú ideálne pre všetky typy pleti. Elegantný a jednoduchý škandinávsky dizajn pridáva výrobkom značky GOSH Copenhagen na hodnote.

Zdieľajte