Veľvyslanectvo Indie v Bratislave privítalo Miss Slovensko 2021 Sophiu Hrivnákovú

Svetová súťaž Miss World po dvoch rokoch odmlky
8. februára 2024
Čo všetko musí absolvovať Sophia počas súťaže Miss World
27. februára 2024
Svetová súťaž Miss World po dvoch rokoch odmlky
8. februára 2024
Čo všetko musí absolvovať Sophia počas súťaže Miss World
27. februára 2024

Miss Slovensko 2021, Sophia Hrivnáková dnes absolvovala príjemnú návštevu Veľvyslanectva Indickej republiky v Bratislave, kde sa stretla s Jej Excelenciou Apoorvou Srivastavovou, veľvyslankyňou Indie v Slovenskej republike. Stretnutie sa konalo v neformálnej atmosfére a bola pre nás všetkých pocta, že si Jej Excelencia našla čas na rozhovor so Sophiou.

Sophia odovzdala Jej Excelencii darček symbolizujúci jej rodné mesto – reprezentatívnu obrazovú publikáciu o Banskej Štiavnici. J.E. pani Apoorva Srivastava darovala Sophii nádhernú indickú šatku, ktorou vyjadrila priateľstvo medzi našimi krajinami.

Rozhovor sa venoval dlhej diplomatickej kariére a kultúry štátov, v ktorých pani Apoorva Srivastava pôsobila. Dotkli sa aj témy tradícií a vnímania súťaže krásy v Indii. Jej Excelencia pozvala Sophiu na hodinu jogy priamo na veľvyslanectve a srdečne ju pozvala aj na „Sárí Festival“ – festival indického oblečenia sárí.

Na záver rozhovoru pani veľvyslankyňa popriala Sophii veľa úspechov na finále 71. ročníka súťaže Miss World, ktoré sa bude konať v Indii. Dohodli sa, že po Sophiinom návrate sa s ňou opäťrada stretne, aby si vypočula jej zážitky z finále.

Zdieľajte