Víťazka Miss Slovensko získa na celý rok 3-izbový byt v novostavbe Green Village

Miss Supranational vyhrala kráska z Portorika. Katarína Očovanová sa prebojovala do TOP 25!
8. decembra 2018
Prihlasovanie do súťaže Miss Slovensko 2019 pokračuje aj počas vianočných sviatkov. Pozvánky do semifinále budú zasielané v januári.
21. decembra 2018

Rezidenčný projekt Green Village sa rozhodol spojiť krásu svojej architektúry s krásou finalistiek súťaže MISS SLOVENSKO a poskytne pre víťazku tejto prestížnej súťaže krásy moderné bývanie v pokojnej lokalite Dunajská Lužná. Všetci poznáme starý známy latinský výrok: „trpezlivosť ruže prináša“. V tomto prípade však „ruže“ prináša okrem trpezlivosti aj krása. Pre víťazku MISS SLOVENSKO 2019 bude pripravený krásny veľkometrážny 3-izbový byt s terasou, parkovacím miestom a kompletným zariadením.

Čo možno od bytu v Green Village očakávať? Projekt predstavuje jedinečnú možnosť moderného a komfortného bývania v bytoch, ktoré sú výmerou o 15-20% väčšie a výhodnejšie ako konkurenčné byty v lokalite. Vybavenie a okolie poskytuje obyvateľom najvyšší stupeň komfortu. Škôlku pre ratolesti nájdete priamo v objekte, základná škola je v pešej dostupnosti. Obchody a vybavenosť službami? Žiadny problém – všetko potrebné nájdete v blízkom okolí. Tieto výhody výrazne uľahčujú terajší hektický život. Navyše, súčasťou projektu je 1,5 ha park, ktorý je vybavený detskými ihriskami, lezeckou stenou, priestorom pre outdoor cvičenia, či grilovanie s priateľmi. Projekt svojou architektúrou a spoločnými parkovými priestormi dbá na svojich obyvateľov a vytvára všetky predpoklady pre budovanie komunity ľudí, ktorí majú podobné záujmy a životný štýl.

 

Green Village sa nachádza priamo v centre obce Dunajská Lužná a všetko potrebné nájdete v blízkosti projektu. Byty v projekte sú veľmi rôznorodé. Vybrať sa dá z 2, 3 či 4 izbových bytov s orientáciou na všetky svetové strany. Prízemné byty disponujú krásnou predzáhradkou, čím v cene bytu získate aj niektoré ďalšie výhody domu.

Kúpou nehnuteľnosti v projekte Green Village získate viac za menej!

 

 

 

Zdieľajte